Cosmelan Blog


Cosmelan na przebarwienia -wszystko, co warto wiedzieć zebrane w jednym miejscu

Jeśli Twoim problemem są przebarwienia cery i wyszukiwałaś już sposobów, jak je skutecznie zniwelować, prawdopodobnie trafiłaś na zabieg Cosmelan. To jeden z najczęściej wybieranych przez klientki sposobów na rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia. Nic dziwnego - jego efekty są bardzo szybko widoczne, dodatkowo jest bezbolesny, nieinwazyjny i wymaga zaledwie 2 wizyt w gabinecie kosmetologicznym. Większą część pracy wykonuje się w zaciszu własnej łazienki.

Na blogu NEWLOOK’s Institute zamieszczamy jedynie sprawdzone informacje na temat Cosmelan - bazujące na naszym doświadczeniu z wieloletniej pracy z setkami klientek. Nasz blog pisany jest przez specjalistki, dla których pasją jest uroda i poprawa samopoczucia innych - wierzymy, że każda kobieta ma prawo czuć się pięknie.

Cosmelan w NEWLOOK’s Institute blog

Zabieg Cosmelan jest jednym z najdłużej wykonywanych w naszym gabinecie. Do wprowadzenia go do naszej oferty przekonała nas skuteczność potwierdzona badaniami i rekomendacje największych ekspertów kosmetologii na świecie. Nie rozczarowałyśmy się - już kilka sesji z Cosmelanem przekonało nas, że to idealne rozwiązanie dla przebarwień, które zazwyczaj wymagają znacznie dłuższych i powodujących dyskomfort dla klientek zabiegów.

Warto wiedzieć, że zabieg Cosmelan został opracowany przez chirurga plastycznego polskiego pochodzenia - doktora Edwarda Kuliga. Po wielu latach pracy w Wenezueli opatentował on preparat o unikalnym składzie - jednym z wyróżników Cosmelan jest fakt, że nie zawiera substancji złuszczających. Dzięki temu nie powoduje obrzęków i nieestetycznego łuszczenia się skóry.

Na naszym blogu znajdziesz znacznie więcej wyczerpujących informacji na temat Cosmelan - tego, jak się przygotować do zabiegu, jak przebiega rekonwalescencja, jakich efektów możesz się spodziewać. Ponadto, jak każdy zabieg kosmetologiczny, również i ten ma pewne przeciwwskazania - więcej na ten temat dowiesz się z bloga NEWLOOK’s Institute.

Masz pytania lub wątpliwości?
Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń lub wyślij wiadomość

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie

NASZA WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

NEWLOOK's Institute
Gabinet kosmetologiczny w Centrum Warszawy

ul. Gałczyńskiego 5
00-362 Warszawa

KONTAKT

Tel:+48 22 353 73 63
instytut@instytut-urody.com

ZAPRASZAMY

pon - pt: 9 - 21
sobota: 9 - 17