Cellulit Blog


Cellulit czyli pomarańczowa skórka - wszystko, co warto wiedzieć

Cellulit jest jednym z tych tematów, który dotyka niemal każdą kobietę, a jednak wciąż panuje na jego temat mnóstwo mitów. Jednym z nich jest to, że nie da się skutecznie pozbyć “pomarańczowej skórki” i jeśli raz się pojawi, zostanie z nami do końca życia. Kolejnym jest to, że cellulit to problem jedynie osób o bardziej zaokrąglonych kształtach, ze skłonnością do tycia. Tymczasem cellulit jest niczym innym, jak nierównomiernie rozłożoną tkanką tłuszczową, która gromadzi się w naturalny sposób pod skórą. Pierwsze oznaki cellulitu mogą pojawić się nawet u szczupłych nastolatek - zatem nie ma on ograniczeń wiekowych ani związanych z budową ciała.

Niezależnie od przyczyn powstania, cellulit jest możliwy do całkowitego zlikwidowania albo przynajmniej znacznego zredukowania jego widoczności. W tym celu jednak konieczne jest skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Który z nich wybrać?

Zabiegi na cellulit - czy warto je stosować?

W gabinetach kosmetologicznych znajdziemy szereg różnorodnych zabiegów skierowanych na wygładzenie cellulitu i obiecujących spektakularne rezultaty. W NEWLOOK’s Institute prześwietlamy każdy z nich i opisujemy wyłącznie te, które mają dowiedzioną skuteczność. Od lat możemy poszczycić się renomą jednego z chętniej wybieranych warszawskich gabinetów medycyny estetycznej, dlatego w naszych wpisach blogowych bazujemy również na doświadczeniu z codziennej pracy, a nie jedynie opisach zwolenników danej metody.

NEWLOOK’s Institute - blog o urodzie

NEWLOOK’s Institute prowadzą pasjonatki pięknego wyglądu - wiemy niemal wszystko o zabiegach kosmetologicznych i zależy nam na tym, aby naszą wiedzę przekazywać w sposób przystępny nie tylko naszym klientkom. Dlatego jeśli nie masz możliwości odwiedzić Warszawy - zapraszamy do przeczytania naszego bloga i zdobycia informacji, które pomogą Ci samodzielnie podjąć decyzję na temat tego, jaki zabieg kosmetologiczny pomoże usunąć Twój cellulit (i wiele innych zmartwień estetycznych).

Masz pytania lub wątpliwości?
Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń lub wyślij wiadomość

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie

NASZA WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

NEWLOOK's Institute
Gabinet kosmetologiczny w Centrum Warszawy

ul. Gałczyńskiego 5
00-362 Warszawa

KONTAKT

Tel:+48 22 353 73 63
instytut@instytut-urody.com

ZAPRASZAMY

pon - pt: 9 - 21
sobota: 9 - 17