Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Fala akustyczna - Warszawa   

SKUTECZNE ZABIEGI NA CELLULIT

NIEINWAZYJNE I BEZPIECZNE USUWANIE CELLULITU

POZBĄDŹ SIĘ POMARAŃCZOWEJ SKÓRKI

Nie jesteś w mniejszości! Jak wskazują badania coraz więcej pań boryka się z problemem cellulitu z powodu uwarunkowań genetycznych, złej diety, konserwantów oraz przetwarzanej żywności, w której naturalne składniki stanowią zaledwie mały procent. Najczęściej właśnie z tych powodów kobiety w różnym wieku tracą pewność siebie, dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd.

SPOKOJNIE - POMARAŃCZOWĄ SKÓRKĘ MOŻNA ZREDUKOWAĆ JUŻ PO 12 ZABIEGACH!

USUWANIE CELLULITU Z UD, POŚLADKÓW, BRZUCHA I RAMION

KAŻDY ZABIEG TRWA 60 MINUT!

W naszym salonie każda sesja zabiegowa trwa godzinę, a standardowy zabieg obejmuje przód i tył ud oraz pośladki. W razie potrzeby proponujemy terapię dedykowaną brzuchowi i ramionom.

Najlepsze efekty uzyskuje się, stosując kombinację zabiegów fali akustycznej z endermologią i elektrostymulacją. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualny program terapii, który zapewni maksymalne efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Dowiedz się więcej o terapii falą akustyczną, dzięki której raz na zawsze pozbędziesz się cellulitu

TERAPIA FALĄ AKUSTYCZNĄ

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI

Fala akustyczna to metoda usuwania cellulitu, której skuteczność potwierdziły liczne badania kliniczne. Cykl testów udowodnił jednoznacznie, że zabiegi zdecydowanie poprawiają wygląd i napięcie skóry oraz przede wszystkim efektywnie redukują cellulit. Co bardzo istotne efekty terapii znalazły odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach i rekomendacjach kobiet na całym świecie.

NA CZYM POLEGA TERAPIA FALĄ AKUSTYCZNĄ?

USUWANIE PRZYCZYN I SKUTKÓW CELLULITU

Terapia falą akustyczną stymuluje metabolizm komórkowy w podskórnej tkance tłuszczowej, dzięki czemu aktywnie wzmacnia strukturę tkanki i fakturę skóry oraz w widoczny sposób redukuje cellulit. Metoda wykorzystuje działanie fali uderzeniowej, które skutecznie oddziałuje na główne przyczyny powstawania cellulitu, czyli włókniste przegrody oraz przesuwanie się komórek tłuszczowych.

Fala akustyczna oddziałuje na zmiany mechanicznie i za pomocą wibracji regeneruje zniekształconą tkankę, zwiększa jej elastyczność oraz stymuluje wewnątrzkomórkowe procesy metaboliczne.

Wywołany celowo stan zapalny powoduje uwolnienie leczniczych przekaźników i namnażanie się komórek tkanki łącznej, dzięki czemu następuje regeneracja włókien kolagenowych mających zbawienny wpływ na leczenie cellulitu.

FALA AKUSTYCZNA WARSZAWA - EFEKTY

CIESZ SIĘ PIĘKNĄ SKÓRĄ BEZ CELLULITU

Zabiegi antycellulitowe falą akustyczną dedykowane są kobietom w każdym wieku!

Terapia zapewnia:

 • zmniejszenie obwodu ciała
 • stymulację mikrokrążenia
 • ujędrnienie tkanki
 • wygładzenie i uelastycznienie skóry
 • redukcję cellulitu na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach

ZABIEGI ANTYCELLULITOWE - PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • rozrusznik serca
 • cukrzyca
 • choroby układu krążenia
 • choroby nowotworowe
 • niewydolność nerek
 • niewydolność wątroby

Pozbądź się cellulitu - skutecznie, szybko i całkowicie bezpiecznie!
Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na pierwszy zabieg - na miejscu opracujemy dla Ciebie indywidualny program terapii falą akustyczną.
Zapraszamy po szybkie efekty

Czas zabiegu: 60 minut
Zalecana ilość zabiegów: 12 zabiegów
Częstotliwość: 1 raz w tygodniu

Fala akustyczna cena

Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.