Zabiegi THALGO na twarz CENA

THALGO POD OCZY CENA

Eye Expert Treatment
Cena
Eye Expert Treatment - intensywny zabieg na okolice oczu
150zł

Thalgo na twarz cena

Absolute Hydration Ritual
Cena
Absolute Hydration Ritual - skóra odwodniona, szara, zmęczona
260zł
Aquarelle
Cena
Aquarelle - zabieg intensywnie nawilżający
200zł
Beauty Hydration Ritual
Cena
Beauty Hydration Ritual - zabieg nawilżający
200zł
Brightening Lumiere Marine Treamtment
Cena
Brightening Lumiere Marine Treamtment - zabieg na przebarwienia
350zł
Cold Cream Marine
Cena
Thalgo - Cold Cream Marine Ritual
270zł
Exception Marine Redensefying Ritual
Cena
Exception Marine Redensefying Ritual - zabieg liftingujący
400zł
Illuminating Radiance Facial Treatment
Cena
Illuminating Radiance Facial Treatment - zabieg ekspresowy
180zł
Hyaluronic Marine Treatment
Cena
Marine Hyaluronic Treatment - wygładzenie i wypełnienie zmarszczek
320zł
Silicium Marine Treatment
Cena
Marine Silicium Treatment - efekt liftingu i wypełnienie
370zł
Peeling Marin Treatment
Cena
Peeling Marin Treatment - Peel Grade 1 | 2 | 3
230zł
Prodige des Oceans
Cena
Prodige des Oceanes - zabieg intensywnie odmładzający
400zł
Purete Cleansing Treatment
Cena
Purete Cleansing Treatment - zabieg oczyszczający
180zł
Purete Marine Ritual
Cena
Purete Marine Ritual - zabieg oczyszczająco-przeciwtrądzikowy
250zł
Re-Balancing Treatment
Cena
Re-Balancing Treatment - skóra tłusta i trądzikowa
180zł
Spirulina Boost Smoothing Detoxifying Treatment
Cena
Spirulina BOOST Treatment - wygładzenie-dotlenienie
320zł

Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Aquarelle -> https://instytut-urody.com/thalgo-aquarelle
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Peeling Marin Treatment -> https://instytut-urody.com/thalgo-peeling-marin-treatment
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Silicium Marine Treatment -> https://instytut-urody.com/thalgo-silicium-marine-treatment
Zobacz podstronę zabieguThalgo - Brightening Lumiere Marine Treamtment -> https://instytut-urody.com/thalgo-brightening-lumiere-marine-treamtment
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Purete Marine Ritual -> https://instytut-urody.com/thalgo-purete-marine-ritual
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Spirulina Boost Smoothing Detoxifying Treatment -> https://instytut-urody.com/thalgo-spirulina-boost-smoothing-detoxifying-treatment
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Re-Balancing Treatment -> https://instytut-urody.com/thalgo-re-balancing-treatment
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Collagen Marine Treatment -> https://instytut-urody.com/thalgo-collagen-marine-treatment
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Cold Cream Marine Ritual -> https://instytut-urody.com/thalgo-cold-cream-marine-ritual
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Purete Cleansing Treatment -> https://instytut-urody.com/thalgo-purete-cleansing-treatment
Zobacz podstronę zabiegu Thalgo - Beauty Hydration Ritual -> https://instytut-urody.com/thalgo-beauty-hydration-ritual

Masz pytania lub wątpliwości?
Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń lub wyślij wiadomość

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie

NASZA WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

NEWLOOK's Institute
Salon kosmetyczny w Centrum Warszawy

ul. Gałczyńskiego 5
00-362 Warszawa

KONTAKT

Tel:+48 22 353 73 63
instytut@instytut-urody.com

ZAPRASZAMY

pon - pt: 9 - 21
sobota: 9 - 17