Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Zespół Instytut Urody New Look   

lek. med. Marzena Kulig
SPECJALISTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

WIEDZA
Jako prawdziwy lekarz z powołania dr Marzena Kulig już podczas studiów na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego zdobywała doświadczenie kliniczne pracując w słynnym Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu w Klinice Kardiologii, gdzie kontynuowała pracę już po zdobyciu dyplomu. Zawodową karierę związaną z medycyną estetyczną rozpoczęła 2007 roku realizując swoją pasję oraz spotykając na swojej drodze zawodowej wybitnych specjalistów w tej dziedzinie.
DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJA
Od lat doskonali swoje umiejętności biorąc udział w międzynarodowych kongresach oraz krajowych i zagranicznych kursach prowadzonych przez uznane autorytety w dziedzinie dermatologii estetycznej.
Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz odmładzającej kierując się zasadą Primum non nocere.
ZAANGAŻOWANIE
Spośród najważniejszych zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez dr Marzenę Kulig należy wymienić:
 • zabieg niwelujący zmarszczki mimiczne z botoksu
 • wypełnienie i modelowanie ust, doliny łez, policzków, bruzd nosowo-wargowych, bruzd marionetki
 • terapię antycellulitową
 • lipolizę iniekcyjną
 • lifting i modelowanie twarzy, szyi i dekoltu nićmi PDO
 • mezoterapię twarzy, okolic oczu, szyi, dekoltu i dłoni
 • terapię przeciw wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn
 • terapię nadpotliwości

Aleksandra Bagińska
KOSMETOLOG

Olę cechuje niezwykłe poczucie estetyki, ciągła potrzeba kształcenia i samorozwoju zawodowego, innowacyjne terapie w podejściu holistycznym do Klientów oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Przy tym jest zawsze uśmiechnięta, profesjonalna, dynamiczna, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do realizacji, a entuzjazmem zarazi każdego, kto ma ochotę z jej pomocą zmienić swoją skórę na lepsze.
WIEDZA
Mgr kosmetologii Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki I Pielegnacji Zdrowia w Warszawie. Studia 1 stopnia specjalizacja Wellness & SPA Studia 2 stopnia specjalizacja kosmetologia estetyczna. Liczne kursy poświęcone tematyce w zakresie kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej
DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJA
Od samego początku kariery Ola ukierunkowała się w intensywnych zabiegach na twarz i ciało, które przynoszą niemal natychmiastowy efekt i sprawiają, że każda z Was wyglądać będzie spektakularnie. Podstawą jej pracy są zabiegi z wykorzystaniem maszyn high tech:
 • Nowoczesne zabiegi anti-aiging: zabiegi złuszczające, fale radiowe, karboksyterapia, mezoterapia beziglowa i mikroiglowa
 • Zabiegi firmowe Thalgo i Purles - umiejętnie dobierze odpowiednią linię produktów w zależności od indywidualnej potrzeby Klientów
 • Zabiegi na ciało: endermologia, karboksyterpia
ZAANGAŻOWANIE
Oprócz precyzyjnie dopasowanych i wykonywanych zabiegów Ola Bagińska przekazuje cenne informacje dot. domowej pielęgnacji, udziela praktycznych wskazówek oraz dzieli się pozytywną energią, która przekłada się na 100% satysfakcję Klientek NEWLOOK's Institute.

Emilia Marczuk
KOSMETOLOG

WIEDZA
Kosmetolog - absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jej miłość do kosmetologii rozpoczęła się już na studium kosmetycznym gdzie zdobyła podstawową wiedzę z dziedziny pielęgnacji twarzy i ciała. Chcąc poszerzać zdobyte umiejętności kontynuowała naukę na studiach licencjackich. Laureatka stypendium naukowego dzięki któremu mogła uczestniczyć w zagranicznych szkoleniach branżowych,poznawać i doskonalić techniki pracy z ludzkim ciałem. Wtedy też pierwszy raz bliżej zetknęła się z marką Thalgo która zaprosiła Emilię jako finalistkę stypendium na wewnętrzne szkolenia. W chwili obecnej chętnie zdobywa wiedzę na licznych szkoleniach, konferencjach i pokazach aby jak najlepiej opiekować się swoimi klientami.
DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJA
Lata praktyki i szkoleń pozwalają Emilii na wykorzystanie swojej wiedzy w pracy. Jej podstawowym założeniem jest pomoc klientom w osiągnięciu wyznaczonych celów pielęgnacyjnych, dobór profesjonalnej pielęgnacji skóry oraz doradztwo. Emilia wykonuje zabiegi pielęgnacyjne,lecznicze, anti-ageing oraz z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Jej mocną stroną są doskonale wykonywane masaże twarzy i ciała.
ZAANGAŻOWANIE
W swojej pracy Emilia kieruje się doświadczeniem i wiedzą za co cenią ją klienci. Profesjonalne podejście i duża dawka empatii pozwalają nawiązać z klientami długofalowe relacje. „Zaufanie jakim obdarzają mnie klienci i rezultaty wspólnej pracy są największym moim sukcesem” tak sama o sobie mówi.

Iza Rosińska
KOSMETYCZKA

WIEDZA
Iza Rosińska związana jest z branżą kosmetyczną od ponad 17 lat. Przez długi czas zdobywała doświadczenie pracując jako kosmetyczka i szkoleniowiec w Instytucie Thalgo - od kliku lat związana jest zawodowo z Instytutem Urody New Look. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności uczestnicząc w licznych szkleniach i specjalistycznych kursach.
DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJA
 • Specjalnością Izy Rosińskiej są perfekcyjnie wykonywane masaże twarzy m.in.
 • unikatowy liftingujący masaż na mięśniach twarzy Thalgolift,
 • masaż relaksacyjny głowy i karku De La' Mer,
 • masaż indyjski Ayurweda,
 • masaż tajski stemplami ziołowymi,
 • masaż przeciwzmarszczkowy Anti- Ageing Facial.
 • Konikiem Izy są zabiegi anti-aging, oczyszczanie manualne oraz depilacja laserowa.
 • Pracuje na kosmetykach renomowanych producentów, takich jak Thalgo i Purles oraz zajmuje się indywidualnym doborem zabiegów i preparatów optymalnie dopasowanych do konkretnych potrzeb i domowej pielęgnacji.

ZAANGAŻOWANIE
Jak sama podkreśla praca jest jej największą pasją. Właśnie dlatego zaangażowanie, wiedza, empatia oraz doskonała technika sprawiają, że Iza Rosińska cieszy się sympatią, uznaniem oraz przede wszystkim zaufaniem Klientów.

mgr Agata Repczuk
MASAŻYSTKA & FIZJOTERAPEUTKA

WIEDZA
Absolwentka Puławskiej Szkoły Wyższej i Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Agata poszerza swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgnacji ciała oraz depilacji laserowej. Została instruktorem sportu, kulturystyki oraz suplementacji co pozwala na udzielanie fachowych rad w drodze po wymarzoną sylwetkę. Od prawie 10 lat aktywnie pomaga kobietom w uzyskaniu wymarzonego ciała.
DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJA
Specjalnością Agaty są zabiegi z wykorzystaniem technologii hi-tech, które pomogą osiągnąć zgrabną i atrakcyjną sylwetkę. Podczas wizyty dobierze dla Ciebie indywidualny program zabiegów, by pozbyć się niechcianego cellulitu i sprawi, że ciało będzie gładkie, jędrne i smukłe. Potrafi zrelaksować najbardziej zmęczone ciało i dodać jemu energii.
ZAANGAŻOWANIE
Każda klientka ceni w Agacie jej konkretne, precyzyjne podejście. Agata jest motywatorem do zmian, potrafi zaszczepić idee o szczupłym ciele i konsekwentnie trzyma się planu, by ten cel osiągnąć. Służy radą nie tylko z zakresu zabiegów, ale również aktywności fizycznej, czy odpowiedniej diety. Profesjonalne podejście i duża dawka wiedzy pozwalają osiągnąć wyznaczony cel zabiegów.

mgr Michał Pawłowski
FIZJOTERAPEUTA

WIEDZA
W 2010 roku uzyskał tytuł magistra fizjoterapii na Warszawsjun Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę uzupełnia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, m.in. Fascial and Membrane Technique-FMT, Pinopresura, Fascial Distortion Model (IFDMO), które dają umiejętność szybkiego pozbycia się wszelkich urazów i bólu.
DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJA
Michał od dawna ma kontakt ze współczesnymi metodami diagnozowania i leczenia tkanek miękkich. Doskonale zna techniki energizacji mięśni, rozluźniania oraz dysbalansu mięśniowo-powięziowy. W swojej pracy skutecznie wykorzystuje terapię manualną, masaż leczniczy i terapię falą uderzeniową, która pozwala skutecznie wrócić do formy.
ZAANGAŻOWANIE
Klienci cenią Michała za jego zaangażowanie w pomoc oraz indywidualne podejście. Dla każdego pacjenta dobiera specjalny program leczenia, który zaledwie po kilku wizytach potrafi usunąć uciążliwy ból.
Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.