Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Zabiegi Kosmetyczne Thalgo - Warszawa   

WYBIERZ ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO W AUTORYZOWANYM SALONIE THALGO

PIELĘGNACJA SKUTECZNA Z NATURY

Jako autoryzowany salon Thalgo w Warszawie z prawdziwą przyjemnością proponujemy Ci zabiegi na twarz i ciało, które niezmiennie od 50 lat cieszą się zaufaniem kobiet na całym świecie. Nic w tym dziwnego, ponieważ zaawansowana technologia zabiegów w połączeniu z preparatami o aktywnej formule na bazie wyciągu z alg oraz bezcennych substancji z morskiego DNA zapewniają znakomite efekty pielęgnacyjne!

ZABIEGI THALGO W CENTRUM WARSZAWY

ŚWIATOWY POZIOM PIELĘGNACJI

Thalgo to niekwestionowany lider w dziedzinie SPA i Thalassoterapii oraz wielu autoryzowanych patentów technologicznych, które zrewolucjonizowały międzynarodowy rynek kosmetyczny. Holistyczna filozofia pielęgnacji twarzy i ciała oraz jedna z najbogatszych ofert zabiegowych wyróżniają Thalgo na polskim i światowym rynku kosmetycznym oraz zapewniają jej przewagę nad konkurencją.

Thalgo posiada w swojej ofercie:
  • kilkadziesiąt zabiegów na twarz
  • kilkanaście zabiegów na ciało
  • szeroki wybór masaży pielęgnacyjnych
  • bogaty zestaw skutecznych suplementów diety i kosmetyków.
- a wszystko to dostępne w naszym salonie w samym Centrum Warszawy!

DLACZEGO ZABIEGI KOSMETYCZNE THALGO SĄ WYJĄTKOWE?

KONKRETNE ARGUMENTY!

Jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest optymalne wykorzystywanie naturalnych właściwości wody, flory i świata fauny. Preparaty o unikalnej formule zapewniają wręcz spektakularną efektywność, za którą marka Thalgo została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami.

Jako jedna z nielicznych firm na świecie, Thalgo dysponuje własnym Centrum naukowo-badawczym oraz nowoczesnym laboratorium produkcyjnym. Dzięki temu wszystkie produkty przechodzą zaawansowane testy, a wszystkie preparaty spełniają najwyższe normy czystości ekologicznej.

Produkty na bazie alg oraz składników pochodzących z morza są unikalne na rynku kosmetycznym oraz pozostają synonimem skuteczności w pielęgnacji twarzy i ciała.

Z zabiegów kosmetycznych oraz preparatów Thalgo korzystają najbardziej prestiżowe hotele oraz salony SPA na całym świecie, takie jak choćby 7-gwiazdkowy Burj-Al-Arab Tower w Dubaju.

WYBIERZ ZABIEGI KOSMETYCZNE THALGO

ZAPEWNIJ SOBIE PIELĘGNACJĘ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE!

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Centrum Warszawy
Skontaktuj się z nami już dziś

Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.