Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Zabiegi na rozstępy - Warszawa   

GŁADKA & ELASTYCZNA SKÓRA

Rozstępy, czyli blizny w postaci wrzecionowatych pasm, to problem większości kobiet - zarówno szczupłych, jak i o zaokrąglonych kształtach. Powstają one wskutek zmian hormonalnych i uwarunkowań genetycznych, szybkiego wzrostu wagi, ciąży oraz innych czynników, które powodują rozciąganie skóry.

Aby pozbyć się rozstępów najlepiej możliwie szybko skorzystać z zabiegów kosmetycznych, aby przeciwdziałać zmianom już w początkowych etapach ich powstawania.

Sprawdź naszą ofertę i rozpocznij walkę z rozstępami - odzyskaj gładką skórę i pewność siebie!

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA MEZOROLLER - ZABIEG NA ROZSTĘPY

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia mezoroller to bezpieczny zabieg, który skutecznie wygładza rozstępy i ujędrnia skórę, przeciwdziałając powstawaniu nowych zmian dermatologicznych. Dzięki niebolesnym mikronakłuciom przenikanie substancji leczniczych w głąb skóry jest nawet o 100 razy bardziej efektywne niż w przypadku standardowych metod pielęgnacyjnych. Właśnie dlatego zabieg zapewnia bardzo dobre rezultaty - zwłaszcza w początkowych fazach powstawania rozstępów.

Mezoterapia mikroigłowa mezoroller - więcej

KARBOKSYTERAPIA

Proponujemy Ci bardzo skuteczną i w 100% naturalną nieinwazyjną terapię, która zbawiennie wpłynie na Twój wygląd i samopoczucie - bez ryzyka jakichkolwiek skutków ubocznych. Jak to możliwe? Karboksyterapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalanego w celu uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Dowiedz się więcej - przeczytaj o wskazaniach, efektach oraz działaniu karboksyterapii:

Karboksyterapia - więcej

Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.