Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Wypełnianie zmarszczek Warszawa   

SKUTECZNE ZABIEGI PRZECIWZMARSZCZKOWE

Gładka skóra oraz młody wygląd już po pierwszym zabiegu!

Właśnie takie rezultaty gwarantuje Ci wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, hydroksyapatytem wapnia lub kwasem polimlekowym.

Odwiedź nasz salon kosmetyczny w centrum Warszawy - pozbądź się zmarszczek, bruzd i podnieś opadające kąciki ust. Efekt zobaczysz natychmiast po zabiegu i będziesz cieszyła się nim nawet przez rok.

Sam zabieg trwa dosłownie chwile. Po jego wykonaniu obejrzysz efekty w lusterku i możesz natychmiast wrócić do normalnej aktywności, aby zachwycać piękną skórą.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK WARSZAWA - ZABIEGI

Oferujemy skuteczne zabiegi przeciwzmarszczkowe poprzedzone profesjonalną konsultacją, dzięki której wybierzemy dla Ciebie optymalną metodę.

Sprawdź szczegóły i umów się na zabieg, który wykona doświadczony lekarz medycyny estetycznej.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to jeden z najskuteczniejszych zabiegów przeciwzmarszczkowych. Preparat wstrzyknięty bezpośrednio pod skórę skutecznie uzupełnia niedobór kwasu, aktywując naturalne procesy regeneracyjne.

Precyzyjnie aplikowany kwas hialuronowy wypełnia zmarszczkę od środka, przywracając cerze gładką powierzchnię i młody wygląd oraz głęboko nawilża skórę właściwą. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym skutecznie likwiduje głębokie zmarszczki, bruzdy oraz zmarszczki mimiczne, gwarantując jednocześnie naturalny efekt wypoczętej twarzy.

Co bardzo ważne, syntetyczny kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny oraz praktycznie do zera niweluje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych.

WIĘCEJ O WYPEŁNIANIU ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

UMÓW SIĘ ONLINE NA ZABIEG

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK HYDROKSYAPATYTEM WAPNIA

Wypełnianie zmarszczek hydroksyapatytem wapnia to zabieg, który aktywnie stymuluje odbudowę i wzrost naturalnych włókien kolagenowych. Zabieg, dzięki mikrocząsteczkom biozgodnej substancji, skutecznie wypełnia ubytki objętościowe kolagenu, tworząc nowe „rusztowanie" skóry właściwej.

Aplikacje z hydroksyapatytem wapnia wykorzystujemy zwłaszcza przy korektach objętościowych policzków i krawędzi żuchwy, bruzd nosowo-wargowych oraz brody.

Zabieg przeciwzmarszczkowy na bazie hydroksyapatytu wapnia to metoda o przedłużonym czasie działania, dlatego jego efekty utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

WIĘCEJ O WYPEŁNIANIU ZMARSZCZEK HYDROKSYAPATYTEM WAPNIA

UMÓW SIĘ ONLINE NA ZABIEG

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM POLIMLEKOWYM

Wypełnianie zmarszczek kwasem polimlekowym to zabieg, który stymuluje produkcję kolagenu. Kwas w widoczny sposób poprawia jakość i kondycję skóry, przywracając jej elastyczność na zasadzie naturalnego liftingu.

Zabieg na bazie kwasu polimlekowego wypełnia zmarszczki, bruzdy oraz fałdy nosowo-wargowe, unosi zwiotczałą skórę, likwiduje tzw. opadający podbródek. Aplikacja kwasu przywraca także policzkom i całej twarzy łagodny kształt i młody wygląd.

Preparatem, który wykorzystujemy jest SculptraTM z uwagi na stopniowy rezultat przywracania jędrności skóry. Rezultat zabiegu uwidacznia się już po kilku tygodniach, gwarantując naturalny efekt wypoczętej twarzy.

WIĘCEJ O WYPEŁNIANIU ZMARSZCZEK KWASEM POLIMLEKOWYM

UMÓW SIĘ ONLINE NA ZABIEG

NA CZYM POLEGA WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK?

Zmarszczki  pojawiają się z wiekiem - to nieuniknione. Pierwsze z nich to zmarszczki mimiczne, które stają się widoczne już po 25 roku życia. Późniejsze zmarszczki to już skutek zmniejszającej się ilości kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Rezultatem jest odwodniona, cienka skóra, która traci elastyczność, a na jej powierzchni powstają zmarszczki.

Wypełnianie zmarszczek polega na uzupełnieniu deficytu poprzez aplikację kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia lub kwasu polimlekowego.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe na bazie tych biozgodnych substancji zapewniają głębokie nawilżenie skóry, regenerację włókien kolagenowych oraz uzyskanie efektu „wypchnięcia" zmarszczek od środka.

CZY WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK JEST BOLESNE?

Bezpośrednio w preparacie, którym wykonywany jest zabieg wypełnienia zmarszczek znajduje się znieczulenie, dlatego zabieg jest bezbolesny, choć może powodować lekki dyskomfort.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK - EFEKTY

Zabiegi wypełniania zmarszczek są wyjątkowo skuteczne - w przypadku kwasu hialuronowego efekty widoczne są natychmiast, natomiast po aplikacji hydroksyapatytem wapnia lub kwasu polimlekowego po kilku tygodniach.

Efekty wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym utrzymują się około 6 miesięcy, w okresie tym preparat ulega degradacji i wchłonięciu przez organizm.

Efekty wypełniania zmarszczek hydroksyapatytem wapnia utrzymuje się aż do 18 miesięcy ze względu na stopniowe uwalnianie się preparatu.

Po upływie tego czasu lub przy wcześniejszym zanikaniu efektów, należy zabieg powtórzyć.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK CENA

Cena zabiegu uzależniona jest rodzaju zabiegu

Sprawdź nasz pełen CENNIK WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Podaruj sobie chwile, które trwają ...

Pozbądź się problemów szybko i raz na zawsze. Zlikwiduj oznaki starzenia, ciesz się kobiecą sylwetką, sprężystą skórą i promiennym spojrzeniem.

Wybierz medycynę estetyczną, która bez skalpela gwarantuje Ci spektakularne efekty.
Oddaj swoją urodę w ręce doświadczonego lekarza, który łączy skuteczność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

COFNIJ CZAS BEZ SKALPELA I CIESZ SIĘ SWOIM WYGLĄDEM

UMÓW SIĘ ONLINE NA ZABIEG WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK

Chcesz zadać nam dodatkowe pytanie?

ZADZWOŃ lub NAPISZ E-MAIL już TERAZ

Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.