Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Rehabilitacja Warszawa   

ZMIEŃ BÓL W SWOBODĘ RUCHU

Długie godziny przed ekranem komputera, stres, przewlekły ból kręgosłupa, sztywność mięśni, nawracające migreny, bolesne przykurcze...

Wiele z Twoich problemów rozwiąże skuteczna rehabilitacja. W naszym gabinecie w centrum Warszawy odzyskasz swobodę ruchu i komfort życia bez ograniczeń ruchowych podczas wykonywania codziennych czynności.

FALA UDERZENIOWA - WARSZAWA

SKUTECZNA METODA LECZENIA BÓLU

Fala uderzeniowa to bardzo skuteczna metoda rehabilitacji, dzięki której pokonasz wiele dolegliwości bólowych oraz wyleczysz takie schorzenia jak ostroga piętowa, łokieć tenisisty, czy zamrożony bark. Fala uderzeniowa zapewnia znakomite rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi. Przekonaj się o jej skuteczności osobiście i zapomnij o bólu.

WIĘCEJ O FALI UDERZENIOWEJ

UMÓW SIĘ ONLINE NA TERAPIĘ FALA UDERZENIOWĄ

TERAPIA MANUALNA - WARSZAWA

PODSTAWA TWOJEJ REHABILITACJI

Nareszcie zapomnisz o bólu kręgosłupa i jego konsekwencjach: rozdrażnieniu, ograniczeniom ruchowych i innych dolegliwościach, które codziennie Ci dokuczają. Dzięki terapii manualnej w naszym gabinecie w centrum Warszawy rozpoczniesz nowe życie bez bólu. Znów zaczniesz poruszać się sprawnie, a problemy z kręgosłupem zmienisz w dobre samopoczucie.

WIĘCEJ O TERAPII MANUALNEJ

UMÓW SIĘ ONLINE NA TERAPIĘ MANUALNĄ

MASAŻ LECZNICZY - WARSZAWA

ZRELAKSUJ SIĘ ZDROWO

Połóż się wygodnie. Czas na masaż leczniczy, który rozluźni Twoje mięśnie, zmieni stres w pozytywną energię i dobre samopoczucie oraz złagodzi ból pleców i głowy. Jednocześnie masaż leczniczy pobudzi krążenie krwi, zbawiennie wpływając na Twój cały organizm i przyspieszając efekt terapii manualnej oraz innych metod rehabilitacji.

WIĘCEJ O MASAŻU LECZNICZYM

UMÓW SIĘ ONLINE NA MASAŻ LECZNICZY

KINESIOTAPING - WARSZAWA

WZMOCNIJ TERAPIĘ PLASTRAMI

Kinesiotaping, czyli plastrowanie dynamiczne to skuteczne dopełnienie terapii manualnej oraz terapii falą uderzeniową. Plastry złagodzą Twoje bóle mięśniowe, zapobiegną przeciążeniom oraz pobudzą krążenie. Przekonasz się na własnym ciele, że kinesiotaping pomoże Ci szybciej pozbyć się bólu oraz wrócić do pełnej sprawności.

WIĘCEJ O KINESIOTAPINGU

REHABILITACJA W NEWLOOK's

TAKIEJ TERAPII POTRZEBUJESZ

Przekonaj się, że skuteczna rehabilitacja potrafi odmienić życie. W NEWLOOK's łączymy efektywność terapii manualnej, fali uderzeniowej, kinesiotapingu oraz masaży leczniczy. Synergia tych metod uzupełniona o skuteczną motywację gwarantuje Ci, że szybko zapomnisz o swoich dolegliwościach bólowych. Co bardzo ważne w otrzymasz od swojego rehabilitanta pakiet wskazówek, dzięki którym uzupełnisz terapię zabiegową dobrymi nawykami.

EFEKTY SKUTECZNEJ REHABILITACJI

NARESZCIE POCZUJESZ SIĘ DOBRZE

Po pierwsze zapomnisz o bólu. Po drugie odzyskasz swobodę ruchu i komfort życia, a po trzecie zredukujesz stres odzyskując pozytywną energię. To właśnie te efekty decydują o skutecznej rehabilitacji. Podejmij decyzję o leczeniu już teraz, ponieważ upływający czas może pogłębić Twoje schorzenie. Decyzja należy do Ciebie - pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.

REHABILITACJA CENA

Cena zabiegu uzależniona jest od od czasu i wynosi od 70zł / 30 minut..

Sprawdź nasz pełen CENNIK REHABILITACJI

Wysoka skuteczność, bezpieczeństwo oraz znikome ryzyko wystąpienia efektów ubocznych sprawiają, że rehabilitacja w NEWLOOK's to skuteczna metoda eliminacji bólu i szybkiego powrotu do zdrowia.

  Szybko i skutecznie pozbędziesz się bólu kręgosłupa i jego konsekwencji: rozdrażnienia, ograniczeni ruchowych i innych dolegliwościach, które codziennie Ci dokuczają.

WRÓĆ DO GRY I POCZUJ SIĘ ZNOWU KOMFORTOWO

UMÓW SIĘ ONLINE NA REHABILITACJĘ

Chcesz zadać nam dodatkowe pytanie?

ZADZWOŃ lub NAPISZ E-MAIL już TERAZ

Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.