Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Instytut Urody New Look - Twoje centrum urody w centrum Warszawy   

Zabiegi kosmetyczne i medycyna estetyczna

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Profesjonalizm i serdeczna atmosfera

  • Od 2003 roku zapewniamy optymalną pielęgnację urody na najwyższym poziomie oraz gwarantujemy Klientom satysfakcjonujące efekty, które są dla nas najważniejszym priorytetem.
  • Nasza filozofia to połączenie wysokiej jakości zabiegów oraz atrakcyjnych cen, które wyróżniają nas na tle konkurencji.
  • Nasz salon zlokalizowany jest w pobliżu Nowego Światu, a więc jednego z najpiękniejszych miejsc na mapie Warszawy.
  • Systematycznie inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz stosujemy kosmetyki i preparaty renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem na całym świecie.
  • Zapewniamy profesjonalizm, doradztwo oraz serdeczną atmosferę, dzięki której nasze Klientki czują się komfortowo i szybko zaprzyjaźniają się z naszymi specjalistkami.
  • W Instytucie Urody New Look zawsze służymy radą i podpowiadamy skuteczne metody domowej pielęgnacji.

Zabieg kosmetyczne & medycyna estetyczna Warszawa

Indywidualne zabiegi i 100% bezpieczeństwa

Aby zapewnić najlepsze rezultaty oraz 100% bezpieczeństwa, nasze zabiegi kosmetyczne dostosowujemy do indywidualnych preferencji, typu skóry oraz wieku. W naszej branży nie ma miejsca na ryzyko lub niedomówienia, dlatego zawsze rozpatrujemy wszystkie wskazania i przeciwwskazania do wykonania konkretnego zabiegu.

Eksperci New Look

Doświadczenie i profesjonalizm

Zespół Instytutu Urody New Look to trzy kosmetolożki specjalizujące się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, fizjoterapeutka wykonująca zabiegi na ciało, rehabilitant, manicurzystka /specjalistka podologii oraz linergistka wykonująca makijaż permanentny.

Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami, którzy wykonują w naszym salonie profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna z gwarancją dyskrecji

Szanujemy Twoją prywatność

Nie każda kobieta lubi się chwalić, że dba o swoją urodę w gabinetach medycyny estetycznej, dlatego gwarantujemy dyskrecję oraz zapewniamy naszym Klientkom pełną anonimowość. Na życzenie nigdy nie przesyłamy e-maili oraz SMS'ów z promocjami, czy życzeniami.

Już dziś odwiedź nasz salon urody
Wybierz Instytut Urody New Look
Serdecznie zapraszamy

Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.