Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Nieinwazyjny lifting nićmi PDO   

Lifting nićmi PDO / First Lift / Princess Lift

- trzy nazwy dla zabiegu, który w pół godziny cofa biologiczny zegar o 10 lat

Klasyczny lifting twarzy z użyciem skalpela powoli odchodzi w przeszłość. W ostatnim czasie prawdziwą furorę robi nieinwazyjny, bezpieczny, komfortowy i przede wszystkim bardzo skuteczny lifting wchłanialnymi nićmi PDO. Czas standardowego zabiegu nie przekracza zazwyczaj 45 minut, a efekty są wprost zachwycające. Co więcej, First Lift / Princess Lift w najmniejszym stopniu nie powoduje dyskomfortu i nie pozostawia widocznych śladów ingerencji na powierzchni skóry. Ta rewolucyjna metoda liftingu od niedawna jest dostępna w Polsce i ze względu na swoje zalety szybko zdobywa popularność.

Czy lifting nićmi PDO jest bezpieczny?

Jak najbardziej tak. Nici PDO otrzymały certyfikat bezpieczeństwa CE i są dopuszczone do stosowania na terenie całej Unii Europejskiej. Metoda od lat cieszy się zaufaniem w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Materiał, z których wykonane są nici PDO spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA, czyli urzędowy spis leków klasyfikujących lek i materiały medyczne.

Co to jest PDO?

PDO, czyli polidioksanon to syntetyczne włókno powszechnie stosowane w medycynie (m.in. w chirurgii ogólnej i plastycznej, ginekologii i okulistyce), które po 6-8 miesiącach samoistnie rozpuszcza się w tkance. Zaawansowane obserwacje i testy kliniczne wykazały, że polidioksanon stymuluje produkcję kolagenu, czyli białka odpowiedzialnego za elastyczność skóry.

Na czym polega lifting twarzy nićmi PDO?

Dzięki właściwościom polidioksanonu, lifting nićmi PDO (tzw. First Lift lub Princess Lift) ujędrnia i nawilża skórę zapewniając widoczne efekty już po jednym zabiegu, który przebiega w następujący sposób:
  • nici PDO wprowadza się pod skórę (zgodnie z liniami jej napięcia) w znieczuleniu miejscowym za pomocą cieniutkich igieł, a zabieg trwa od 15 do 45 minut,
  • po zabiegu można spokojnie wracać do domu i czekać na rezultaty.

Cała procedura nie sprawia bólu i dyskomfortu i w przeciwieństwie do zabiegu chirurgicznego nie powoduje obrzęków i blizn.

Jakie efekty zapewnia Princess Lift?

Princess Lift (czyli lifting nićmi PDO) zapewnia niemal natychmiastową poprawę wyglądu twarzy. Dzięki wprowadzeniu nici zgodnie z naturalnymi liniami napięcia skóry, cera szybko staję się jędrniejsza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona. Już po około 10-14 dniach w tkankach rozpoczyna się proces syntezy kolagenu i elastyny trwający do 240 dni, czyli przez okres utrzymywania się nici PDO w organizmie.

Efekty zabiegu nićmi PDO, czyli:

  • widoczne odmłodzenie, rozjaśnienie i rewitalizacja skóry,
  • ograniczenie siły mięśni mimicznych,
  • zwężenie porów
  • wygładzenie blizn i zmarszczek,
  • naturalny lifting

utrzymują się aż 24 miesiące i nie obciążają organizmu skutkami ubocznymi.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Serdecznie zapraszamy

Nici PDO Cena

Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.