Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Kosmetyki Thalgo Warszawa   

NEWLOOK's Institute - autoryzowany salon Thalgo

WYBIERZ ZAAWANSOWANĄ FORMUŁĘ NATURALNEGO PIĘKNA

Renomowane kosmetyki na bazie alg i morskich minerałów marki Thalgo to wyjątkowe kosmetyki, które możesz kupić bezpośrednio w naszym salonie zlokalizowanym w samym centrum Warszawy!

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

ZAPEWNIAMY BOGATY WYBÓR & BARDZO ATRAKCYJNE CENY

Odwiedź nas już dziś - pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru oraz doradzimy najlepsze rozwiązania pielęgnacyjne dla Twojej urody. 

Najwyższa jakość pielęgnacji

Skuteczność potwierdzona w badaniach

  • Kosmetyki Thalgo to synonim najwyższej jakości oraz zaawansowanej technologii pielęgnacji kobiecej urody. Dzięki swojej unikalnej formule oraz skuteczności kosmetyki Thalgo od blisko pięćdziesięciu lat cieszą się zaufaniem kosmetologów, salonów urody, ośrodków SPA oraz przede wszystkim tysięcy kobiet na całym świecie.
  • Inwestycje w wysokospecjalistyczne badania laboratoryjne i testy kliniczne sprawiają, że jakość produktów marki Thalgo gwarantuje satysfakcjonujące efekty - zarówno w pielęgnacji gabinetowej, jak i domowej.

Kosmetyki Thalgo - formuła doskonałości

  • Kosmetyki Thalgo zawdzięczają swoją skuteczność unikalnej formule bazującej, na bogatych w cenne składniki odżywcze algach i minerałach morskich.
  • Dzięki substancjom regeneracyjnym zawartym w aktywnych komponentach, produkty marki Thalgo skutecznie poprawiają kondycję i wygląd skóry usuwają zanieczyszczenia, pomagają pozbyć się oznak starzenia i spowalniają ruch wskazówek na biologicznym zegarze.

Filozofia pielęgnacji Thalgo

To nie wiek świadczy o tym, jak wyglądamy, tylko nasze wybory oraz styl życia. Nie mniej, wszyscy żyjemy w ciągłym pospiechu, który negatywnie odbija się na naszej urodzie i zdrowiu. Filozofia Thalgo zakłada, że kosmetyki nie tylko powinny zapewniać doskonałą pielęgnacją i młody wygląd, ale także gwarantować pewność siebie i dobre samopoczucie. Właśnie dlatego Thalgo stawia na najwyższą jakość, dzięki której można szybko osiągnąć satysfakcjonujące efekty i dłużej cieszyć się swoim naturalnym pięknem.

Kosmetyki Thalgo możesz kupić w naszym Instytucie Urody
lub bezpośrednio na www.thalgo.pl  podając kod 8934F381F9A2BCA8

Zapraszamy po piękny wygląd i pewność siebie w stylu NEWLOOK's

Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.