Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Magic Peel Foot zadbane stopy w 7 dni   

Magic Foot Peel - produkt dla kobiet i mężczyzn

Zadbane stopy, to marzenie każdego z nas. Niestety, żyjemy w świecie pełnym chaosu, zabiegania, ciągłej pogoni za pieniądzem. Stopy podtrzymują cały ciężar naszego ciała, na nich spoczywa największa odpowiedzialność.

Chcąc zapewnić im piękny wygląd, ale i odpowiednią kondycję, oferujemy dziś jedno z najlepszych na rynku, niezawodne i sprawdzone rozwiązanie - Magic Foot Peel.

Sexowne stopy to zadbane stopy

Czym więc Magic Foot Peel jest?

Otóż, najprościej mówiąc, jest to 7 DNIOWA kuracja złuszczająco - regenerująca, dzięki której stopy stają się piękne, zadbane i co najważniejsze, zdrowe. Kompleks składający się z bazy kwasów owocowych, idealnie złuszcza zrogowaciały naskórek, zapewnia kompleksową odnową, a do tego wygładza skórę naszych stóp.

Zupełnie inaczej dbamy o skórę na ciele, inaczej na stopach. Jej grubość, brak gruczołów łojowych i mieszków włosowych, a ponad wszystko nacisk. To wszystko sprawia, iż skóra staje się przesuszona, naskórek zrogowaciały, a okolice pięty popękane. Mając z tym problem - z pewnością Magic Foot Peel spełni swoje zadanie idealnie.

Dlaczego warto skorzystać z Magic Foot Peel

Wybierając Magic Foot Peel stawiasz na:

  • bezbolesność,
  • skuteczność,
  • intensywność oraz
  • zaskakujące działanie.

Magic Foot Peel pozwala usunąć nagromadzony i zrogowaciały naskórek, wyeliminować dolegliwości związane z popękaną skórą, nawilżyć pięty, zapobiegając twardnieniu skóry w tych właśnie okolicach, a co najważniejsze, zapewnić stopom piękny wygląd każdego dnia, o każdej porze roku.

Zapraszamy do zakupu w Instytucie Urody New Look

Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.