Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Karboksyterapia podbródek   

  Pozbądź się drugiego podbródka - ciesz się naturalnym owalem twarzy i wizualnym efektem wyszczuplenia.

Czas na redukcję tkanki tłuszczowej oraz intensywną terapię ujędrniającą - rezultaty zobaczysz już po kilku zabiegach w naszym salonie kosmetycznym w centrum Warszawy.

Karboksyterapia na podbródek to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, który redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę i przywraca jej elastyczność - bez ingerencji chirurgicznej.

Sprawdź szczegóły lub umów się na bezpłatną konsultację już teraz!

KARBOKSYTERAPIA NA PODBRÓDEK - WSKAZANIA

Już po kilku zabiegach zredukujemy ilość nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka i brody oraz odbudujemy włókna kolagenowe skóry.

Wskazania do zabiegu:

 • tzw. „podwójny podbródek"
 • tzw. „opadająca broda"
 • nagromadzono miejscowo tkanka tłuszczowa
 • obwisła skóra (utrata jędrności i elastyczności skóry)

KARBOSKYTERAPIA PODBRÓDEK - EFEKTY

 • redukcja / likwidacja podwójnego podbródka
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry
 • przywrócenie twarzy naturalnego owalu
 • wizualny efekt wyszczuplenia twarzy

KARBOKSYTERAPIA NA PODBRÓDEK - NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Karboksyterapia na podbródek polega na poprawie mikro-krążenia oraz intensywnym dotlenieniu tkanek poprzez aplikację dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły.

Zwiększona ilość CO2 pod powierzchnią skóry aktywuje naturalne procesy obronne w postaci zwiększonej aktywności komórek oraz szybszego transportu wartości odżywczych.

Jednocześnie w takcie zabiegu powstaje pożądany stan zapalny, który skutkuje aktywacją procesów odbudowy skóry właściwej na poziomie komórkowej.

Redukcja podwójnego podbródka poprzez redukcję tkanki tłuszczowej
Nasz zabieg na podwójny podbródek zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych, czego efektem jest spalenie lokalnie nagromadzonego tłuszczu. Jak to możliwe? Komórki tłuszczowe są podatne na działanie CO2, a wprowadzony bezpośrednio do tkanki tłuszczowej gaz przekształca się w kwas węglowy, który uruchamia proces lipolizy, czyli rozpadu tłuszczu.
Co więcej, przyspieszone mikro-krążenie potęguje naturalny drenaż limfatyczny przyspieszając usuwanie uwolnionego z komórek tłuszczu. Tym samym karboksyterapia redukuje, a nawet całkowicie likwiduje podwójny podbródek bez ingerencji chirurgicznej.

Ujędrnienie skóry na podbródku
Karboksyterapia na podwójny podbródek zwiększa elastyczność skóry i jędrność skóry poprzez wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny oraz odbudowę włókien kolagenowych pełniących funkcję „rusztowania" skóry.
Efekt ten to zasługa wspomnianego powyżej stanu zapalnego, podczas którego zachodzą procesy głębokiej auto-regeneracji na poziomie komórkowym.

KARBOKSYTERAPIA NA PODBRÓDEK - CZY ZABIEG BOLI?

Karboksyterapia na podbródek to zabieg niebolesny, który może wywołać jedynie chwilowy i krótkotrwały dyskomfort (delikatne uczucie rozpychania) w momencie aplikacji dwutlenku węgla. Większość naszych Klientek określa zabieg jako niebolesny lub neutralny.

KARBOKSYTERAPIA NA PODBRÓDEK - ILE ZABIEGÓW?

Liczba zabiegów zależy od nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej, poziomu zwiotczenia skóry oraz indywidualnej podatności tkanki tłuszczowej na działanie karboksyterapii.

Standardowo rekomendujemy wykonanie od 8 do 12 karboksyterapii na podwójny podbródek, a przybliżoną ich liczbę określamy podczas profesjonalnej konsultacji.

KARBOSKYTERAPIA NA PODBRÓDEK - PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby kardiologiczne / rozrusznik serca
 • nieustabilizowane ciśnienie tętnicze
 • ostre infekcje i stany zapalne skóry
 • choroby nowotworowe
 • epilepsja

KARBOKSYTERAPIA NA PODBRÓDEK WARSZAWA - CENA

W naszym salonie w centrum Warszawy wykonujemy karboksyterapię na podbródek w oparciu o wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę.

Dzięki temu zyskujesz pewność optymalnych efektów w możliwie najkrótszym czasie, satysfakcję z każdego zabiegu oraz pełne bezpieczeństwo

Cena pojedynczego zabiegu karboksyterapii na podbródek 150 zł 

A zatem: albo podwójny podbródek, albo widoczny efekt wyszczuplenia

Wybór jest prosty, prawda? 

Nasza wiedza, doświadczenie i wysokiej klasy urządzenie medyczne są do Twojej dyspozycji.

Sprawdź cennik

Już teraz umów się na zabieg karboksyterapii na podbródek!

Chętnie odpowiemy na każe Twoje pytanie

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS

napisz instytut@instytut-urody.com
lub zadzwoń tel. 22 353 73 63

Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.