Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Mezoterapia igłowa Hydrobalans   

HYDROBALANS - REWITALIZACJA SKÓRY

DOCIERAMY TAM, GDZIE ROZPOCZYNA SIĘ PROCES STARZENIA

WYBIERZ ZABIEG Z PODWÓJNĄ DAWKĄ MŁODOŚCI

Twoja skóra z każdą chwilą traci naturalne pokłady kwasu hialuronowego, stając się mniej jędrna i elastyczna. To systematyczny, ale bardzo powolny proces, który dotyczy każdej z nas...

Działaj szybko, i precyzyjnie! Wybierz zabieg HYDROBALANS, który dociera dokładnie tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry.

Formuła stabilizowanego kwasu hialuronowego aktywnie stymuluje produkcję naturalnego kolagenu przywracając cerze jędrność, sprężystość i młody wygląd!

Sprawdź szczegóły i ciesz się piękną skórą:

CO TO JEST SKINBOOSTERS?

STABILIZOWANY KWAS HIALURONOWY

Preparaty SKINBOORES zawierają stabilizowany kwas hialuronowy, który z uwagi na większy stopień usieciowania i wolniejszy rozpad wiązań kwasu niż standardowe produkty rewitalizacyjne, zapewnia szybsze i dłużej utrzymujące się efekty pielęgnacyjne.

 • Mówiąc bardziej obrazowo HYDROBALANS to źródło wilgoci stymulującej syntezę naturalnego kolagenu, który odpowiada za sprężystość skóry.
 • Co więcej - po wykonanym zabiegu HYDROBALANS preparat działa jak rezerwuar, chłonąc wodę i oddając wilgoć dopiero wówczas, gdy skóra tego naprawdę potrzebuje.
 • Właściwości regeneracyjne i pielęgnacyjne potwierdziły zaawansowane testy i eksperymenty kliniczne, które wykazały że podawanie preparatu do głębokich warstw skóry zapewnia głęboki efekt nawilżający oraz stymulację produkcji naturalnego kolagenu.

CO TO JEST I NA CZYM POLEGA ZABIEG HYDROBALANS?

APLIKACJA PREPARATU

Hydrobalans to klasyczny zabieg mezoterapii, w trakcie którego aplikuje się do skóry preparat zawierający stabilizowany kwas hialuronowy. Aplikacji dokonuje się przede wszystkim w obszarach, na których najbardziej widoczne są ubytki naturalnego kolagenu, a więc na twarz, szyję oraz okolice dekoltu.

Zabieg jest w zasadzie bezbolesny, jednak osobom bardzo wrażliwym proponujemy profilaktycznie zastosowanie maści znieczulającej EMLA.

HYDROBALANS to tzw. zabieg „lunchowy", po wykonaniu którego można natychmiast wrócić do pracy i normalnej aktywności fizycznej.

ILE ZABIEGÓW HYDROBALANS NALEŻY WYKONAĆ?

INDYWIDUALNA TERAPIA REWITALIZACYJNA

Pierwsze efekty zauważysz już po wykonaniu 2 pierwszych zabiegów, natomiast ostateczne efekty kuracji rewitalizacyjnej będziesz mogła ocenić po upływie ok 4 tygodni po wykonaniu ostatniego zabiegu HYDROBALANS.

Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, zabieg wykonuje się co 3-4 tygodnie w ramach serii, której program za każdym razem ustalamy indywidualnie.

Z reguły osobom poniżej 35 roku życia rekomendujemy od 2 do 3 zabiegów, natomiast osobom po czterdziestce polecamy serią obejmującą do 6 aplikacji.

Aby podtrzymać uzyskany efekt, co 4 miesiące należy wykonać, tzw. zabieg „przypominający".

HYDROBALANS - EFEKTY

MŁODY, ZDROWY I WYPOCZĘTY WYGLĄD

Po wykonanej serii zabiegów w naszym salonie kosmetycznym Twoja skóra:

 • zwiększy swoją objętość
 • odzyska jędrność i naturalną sprężystość
 • będzie optymalnie nawilżona

ponadto zabieg:

 • zminimalizuje/cofnie efekty starzenia
 • zapewni Twojej twarzy młody, zdrowy i wypoczęty wygląd

HYDROBALANS - PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby nowotworowe
 • aktywne/przewlekłe choroby dermatologiczne
 • skłonność do tworzenia bliznowców
 • opryszczka

HYDROBALANS CENA

Cena zabiegu wynosi od 700zł za obszar np. twarz

Sprawdź nasz pełen CENNIK HYDROBALANS

Podaruj sobie chwile, które trwają ...

Pozbądź się problemów szybko i raz na zawsze. Zlikwiduj oznaki starzenia, ciesz się kobiecą sylwetką, sprężystą skórą i promiennym spojrzeniem.

Wybierz medycynę estetyczną, która bez skalpela gwarantuje Ci spektakularne efekty.
Oddaj swoją urodę w ręce doświadczonego lekarza, który łączy skuteczność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

COFNIJ CZAS BEZ SKALPELA I CIESZ SIĘ SWOIM WYGLĄDEM

UMÓW SIĘ ONLINE NA ZABIEG MEZOTERAPII HYDROBALANS

Chcesz zadać nam dodatkowe pytanie?

ZADZWOŃ lub NAPISZ E-MAIL już TERAZ

Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.