Google plus
Youtube
Instagram
Facebook

Gwiazdy w Instytucie Urody New Look   

ZABIEGI KOSMETYCZNE W CENTRUM WARSZAWY

W NASZYM GABINECIE TY TAKŻE POCZUJESZ SIĘ JAK GWIAZDA!

Z przyjemnością prezentujemy gwiazdy naszego Instytutu Urody, które zaufały naszym kompetencjom, doświadczeniu oraz zaawansowanej pielęgnacji w wersji NEW LOOK.

Ewa Szabatin.jpg

Ewa Szabatin - zabiegi na twarz, okolice oczu, ciało - fala akustyczna

"Instytut Urody New Look - to miejsce, w którym o moje ciało dbają prawdziwi profesjonaliści. Tutaj mam 100% pewność, że pielęgnuję swoją urodę na najwyższym poziomie. Lubię czuć się komfortowo, swobodnie i seksownie, dlatego korzystam z zabiegów zawsze, kiedy tylko mogę. Naprawdę polecam!"
   

Przemek Cypryańki - twarz, okolice oczu, manicure, masaże i rehabilitacja

"Zmieniłem zdanie o pielęgnacji dla mężczyzn, kiedy trafiłem do Instytutu Urody New Look. Okazało się, że miła atmosfera, profesjonalizm, zaawansowane zabiegi oraz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny potrafią zdziałać cuda. Zabiegi na twarz, masaże i przede wszystkim rehabilitacja zapewniły mi dobre samopoczucie na długi czas. Z przyjemnością wrócę tu ponownie!"
Przemek Cypryanki.jpg
   
Ania Boska.jpg

Ania Bosak - zabiegi kosmetyczne na twarz

"W mojej pracy wygląd odgrywa pierwszoplanową rolę, dlatego staram się, aby moja cera była świeża, sprężysta i naturalnie piękna. Właśnie dlatego wybrałam zabiegi pielęgnacyjne w Centrum Urody New Look. Ich efekty pozwalają mi czuć się kobieco i pewnie na scenie. To był strzał w samą „10". Wszystkim polecam to niezwykłe miejsce na Nowym Świecie!"
   
Gwiazdy
Polecamy
   
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.